HAKKIMIZDA

Cem Sürücü Kursu

1989 yılında çıktığımız bu yolda her zaman birinci ilkemiz “eğitim” oldu. Siz değerli kursiyerlerimizi hiçbir zaman bir müşteri olarak görmedik. Tüm kursiyerlerimiz her zaman bizler için bir öğrenci oldu.

Eğitimde kalite anlayışıyla düzenlediğimiz kurslarımızda öğrencilerimizin en iyi verimi almalarını sağladık. Kursumuz Adana’ki sürücü kursları arasında %90 oranla en çok tavsiye edilen sürücü kursu olduk.

Öğrencilerimizin sağladığı başarılar ise bizleri en çok motive eden olgu oldu. Bugüne kadar eğittiğimiz öğrencilerimiz yazılı sınavlarda %100 direksiyon sınavlarında ise %80 başarı sağladılar.

Profesyonel ekibimizdeki her bir eğitimci kendini eğitime adamış ve alanında kendini kanıtlamış kişilerdir. Adana sürücü kursu, sizin için sizin tarafınızda.

Çünkü sizlerin hayatı bizim için değerlidir. 

adana sürücü kursu
CEM SÜRÜCÜ KURSU

Sorularınız mı var?

İletişim kanallarımızı kullanarak bize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

info@cemsurucukursu.com

Tepebağ Mh. 27003 Sk. Bakır İşh. No:1 İç kapı 501 Seyhan / ADANA

İletişim Formu

  adana sürücü kursu

  1989 yılında çıktığımız bu yolda her zaman birinci ilkemiz “eğitim” oldu. Siz değerli kursiyerlerimizi hiçbir zaman bir müşteri olarak görmedik. Tüm kursiyerlerimiz her zaman bizler için bir öğrenci oldu.

  Eğitimde kalite anlayışıyla düzenlediğimiz kurslarımızda öğrencilerimizin en iyi verimi almalarını sağladık. Kursumuz Adana’ki sürücü kursları arasında %90 oranla en çok tavsiye edilen sürücü kursu olduk.

  ADRES

  Tepebağ Mh. 27003 Sk. Bakır İşh. No:1 İç kapı 501 Seyhan / ADANA

  TELEFON

  (0322) 351 50 56

  EMAIL

  info@cemsurucukursu.com